
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Cone 97613 GU10 10 Вт, високовольтний, хромований (матовий), хром 6036512
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036512
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 10 Вт

Опис
Універсальна рейкова система URail 230V дозволяє легко освітлювати кілька зон кімнати. Конусний світильник можна регулювати за потреби, розташовуючи світло саме там, де потрібно. Це дозволяє спрямовувати світло переважно на картини, меблі та інші декоративні предмети.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Залізнична лампа
- Інструкція користувача
Коментарі
Відповідну лампочку потрібно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 10 Вт |
| Діаметр виробу | 8,5 см |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регульований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴




