
Світлодіодний рейковий світильник Paulmann Tubo 95591 4 Вт, 150 лм, білий, високої напруги 6036514
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6036514
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Загальний світловий потік = 150 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий

Опис
Трековий світильник URail Tubo теплого білого кольору сумісний з усіма продуктами URail. Завдяки вбудованій функції 3-етапного регулювання яскравості, лампу можна затемнювати в три етапи, багаторазово натискаючи стандартний вимикач світла. Разом з відповідними компонентами URail створюється індивідуальна система освітлення із загальною вихідною потужністю до 1000 Вт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колірна температура 3000K -, теплий білий
- Яскравість регулюється в 3 рівнях
- Лампа URail з інструкцією зі складання
- У комплект входить лампочка (вбудована в лампу)
- Світлодіодна технологія економить до 80% електроенергії порівняно з традиційними лампочками
Комплект поставки
- Світлодіодний прожектор URail для рейки, 3-ступінчастий, тубо, одинарний, 150 лм, 4 Вт, 3000K, регулювання яскравості, 230 В, білий
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,00 кг |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Загальний світловий потік | 150 лм |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ø x В) 43 мм x 197 мм |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| висота продукту | 197 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴






