
Лампа для високовольтної рейкової системи Paulmann Basic Pendel 95436 E-27 20 Вт LED хром (матова), хром 6036527
3 919 ₴
- В наявності
- Код: 6036527
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Підвісний світильник для високовольтної рейкової системи

Характеристики продукту
- 1-потік
- З опцією дімування
- Можна поєднувати з усіма світильниками URail 2Easy

Опис
Поєднуйте URail 2Easy окремо з підвісними світильниками URail 2Easy, доступними в різних дизайнах зі скла, тканини або металу. Завдяки декоративній лампочці, його також можна використовувати без патрона; за потреби патрон можна заховати під наданою кришкою. Підвісні світильники візуально підкреслюють простір та створюють атмосферу для їжі, ігор та приємних розмов, особливо за обіднім столом.
Характеристика
- Текстильний кабель
Комплект поставки
- Підвісний світильник для високовольтної рейкової системи
- Інструкція користувача.
Коментарі
Відповідний пристрій керування необхідно замовляти окремо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 20 Вт |
| Довжина (макс.) | 150 см |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | хром (матовий) хром |
| робоча напруга | 230 В |
| Серія (систем освітлення) | Універсальний |
| Тип продукту | Лампа для високовольтної рейкової системи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴






