
Світлодіодна лампа для дзеркала

Характеристики продукту
- Загальний світловий потік = 1050 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий

Опис
Завжди в правильному освітленні під час укладання, чищення зубів та гоління? Дзеркало HomeSpa з кріпленням 40 см ідеально підходить для використання у ванній кімнаті або вологому приміщенні завдяки захисту від бризок. Завдяки широкому розподілу світла вся поверхня дзеркала оптимально освітлена.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 105 мм |
| Загальний світловий потік | 1050 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Хром |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴




