
Світлова завіса

Характеристики продукту
- 7 зірок з 10 теплими білими світлодіодами кожна
- Довжина кабелю живлення: 1000 см
- Зі зовнішнім трансформатором

Опис
Штори для декору фасаду та блискучих вогнів! Якщо ви шукаєте унікальний освітлювальний аксесуар, який додасть чарівного шарму вашому саду, подвір’ю чи патіо, ця чарівна світлова завіса – ідеальне рішення. Теплі, білі зірки, що сяють, ніби ширяють на прозорих кабелях, пронизуючи темряву атмосферою. Унікальний та довговічний брендовий продукт, яким ви та ваші близькі будете насолоджуватися рік за роком завдяки його відмінній якості та перевіреній безпеці. Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових декорацій для використання всередині та зовні приміщень понад 40 років, а з 1999 року є провідною силою в галузі екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Зірки зі світлової завіси
- Зовнішній трансформатор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення (різне освітлення) | 24 В |
| Довжина шнура живлення | 1 м м |
| Колір кабелю | Прозорий |
| Кількість джерел світла | 70 |
| Розміри | (Ш x В) 72 см x 118 см - |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 118 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴



