
Різдвяні вогні на ялинці

Характеристики продукту
- 5 ниток по 50 світлодіодів кожна
- З кулями

Опис
Вам ще ніколи не щастило мати такий простий та точний монтаж різдвяної ялинки. Світлодіодна ялинка створює різдвяну ялинку з 200 бурштиновими світлодіодами у формі чарівника, що світяться святково. Маленькі білі мерехтіння ніжно струменять тепле світло та оточують пасту суцільною глазур'ю. ХОЧЕТЕ? Цей чудовий світловий хол можна легко прикрасити. Для цього просто помістіть кільце над ялинкою, а потім декоративно розташуйте п'ять ниток з 40 світлодіодів у двоколісні блоки. Таким чином, усі вогні одразу розподіляються по всій ялинці. Тепер просто підключіть штекер до мережі та насолоджуйтесь постійним морем світла. Konstsmide традиційно надає великого значення достатній довжині шнурів живлення. З 5-метровою світлодіодною оболонкою, вона також пропонує достатню потужність – характерна особливість, яка усуває необхідність у додаткових подовжувачах. Високоякісний та довговічний брендовий продукт, який радуватиме вас та ваших гостей протягом багатьох років. Вже понад 40 років Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних освітлювальних декорацій для внутрішнього та зовнішнього використання, а з 1999 року також є значним рушієм інноваційних, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Легкий ланцюг
- Внутрішній трансформатор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Відстань до лампи | 6 см |
| Довжина виробу | 800 см |
| Довжина шнура живлення | 5 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колір кабелю | зелений |
| Програми | всередині |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴





