
Світлова завіса

Характеристики продукту
- 120 зірок
- 120 діодів
- 30 В, внутрішній
- Прозорий кабель

Опис
Штори, що прикрасять ваші вікна та дозволять світлу сяяти! Якщо ви шукаєте унікальний аксесуар для освітлення, який додасть чарівного шарму вашим кімнатам, ця чарівна світлова завіса — ідеальне рішення. Теплі білі цятки світла ніби ширяють на прозорих кабелях, атмосферно пронизуючи темряву. Унікальний та довговічний брендовий продукт, яким ви та ваші близькі будете насолоджуватися рік за роком завдяки його відмінній якості та перевіреній безпеці. Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових декорацій для використання всередині та зовні приміщень понад 40 років, а з 1999 року є ключовим рушієм екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлова завіса
- Внутрішній трансформатор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення (різне освітлення) | 230 В/50 Гц |
| Довжина шнура живлення | 5 мм |
| Кількість джерел світла | 120 |
| Попит на енергію | 4 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ш x В) 140 см x 120 см |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Світлові фіранки — зірки |
| Ширина вироби | 140 см |
| висота продукту | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴




