
Megaman MM60724 LED E-27 27 Вт = 50 Вт білий стрижнеподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 27 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Коментарі
Освітлювальні рішення для комерційних, комунікаційних та промислових застосувань,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 27 Вт |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 63 мм |
| Життєва сила | 25 000 годин |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кількість перемикачів | 1000000 |
| Максимальна температура | 60 °С |
| Попит на енергію | 27 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 63 мм x 188 мм |
| Світловий потік (люмен) | 2800 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Форма цибулини | Стрижнеподібний |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴

