
Світлодіодна лампа Philips LED 929002016602 R7s 17.5 Вт = 150 Вт 2460 лм теплий білий 1 шт. 6036576
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036576
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна лампа Philips 929002016602 R7s 17.5 Вт = 150 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 17,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Опис
CorePro R7S є заміною традиційних дволампових налобних ліхтарів R7S. Його конструкція «Light All Around» забезпечує світло, порівнянне з галогенною лампою. Його функція дімування забезпечує затишну атмосферу при використанні в лампі з регульованою яскравістю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 100 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 42 мм |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Розміри | (Ø x Д) 42 мм x 118 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 2460 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴
