
Світлодіодна лампа Philips LED 8719514313804 E-27 6,5 Вт = 40 Вт теплий білий 1 шт. 6036578
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036578
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 8719514313804 LED E-27 6,5 Вт = 40 Вт теплий білий стрижнеподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 1800 K
- теплий білий

Опис
Ця світлодіодна лампа Philips забезпечує гарне тепле біле світло, надзвичайно довгий термін служби та миттєву значну економію енергії. Її вогненна колірна температура робить її ідеальною для створення затишної атмосфери.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Поєднує високоякісний вінтажний дизайн із передовою світлодіодною технологією
- Декоративна лампа – ідеально підходить для ламп з видимими лампочками завдяки своєму золотистому вигляду
- Найсучасніша світлодіодна технологія – надзвичайно довгий термін служби до 15 років
- Регулювання яскравості – правильне світло для будь-якого настрою завдяки плавному затемненню
Комплект поставки
- Класичний світлодіодний ліхтарик XL від Philips
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 470 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 196 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 66 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Золотий |
| Колірне кодування | 818 |
| Мінімальний світловий колір | 1800 К |
| Розміри | (Ø x Д) 66 мм x 273 мм |
| Стан | Нове |
| Тип баласта | звичайний баласт |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма лампи | Т65 |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴




