
Підсак Oase 84310, ширина сітки: 2 мм (Д x Ш x В), 56 x 56 x 32 см 6036595
4 170 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036595
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Дуже великий круглий підсак
Характеристики продукту
- Стабільна мережа для важких навантажень
- Довга та телескопічна ручка
- Міцний та довговічний
Опис
Цей надзвичайно великий підсак, розроблений для круглої риби, також підходить для більшої риби. Захист країв запобігає травмуванню тварин та ставка, а малий розмір вічка гарантує, що можна зловити навіть дрібних мешканців ставка та дрібні водорості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- підсачок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 475 г |
| Довжина виробу | 56 см |
| Максимальна довжина палиці | 90-160 см |
| Мін. довжина палиці | 90 см |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | сачок |
| Ширина вироби | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 170 ₴



