
Фонтанний насос

Характеристики продукту
- Макс. продуктивність насоса 1500 л/год
- Макс. висота розвантаження 1,9 м
- 4 насадки для фонтану

Опис
Підходить для використання в садових ставках, фонтанах та невеликих струмках. Знімна дрібна фільтруюча сітка для подачі води до струмка або фільтра. Поворотний телескопічний подовжувач з 4 насадками та кульовим шарніром. Друга гілка регулюється окремо.
Характеристика
- Ступінчаста муфта шланга 15 мм (1/2"), 20 мм (3/4"), 25 мм (1")
- З термозахистом.
Комплект поставки
- З телескопічним подовжувачем, 4 насадками та кульовим шарніром.
- Ступінчаста муфта шланга.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,9 кг |
| Висота тиснення | 1,9 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Максимальна висота пресування | 1,9 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 180 x 160 x 125 мм - |
| Тип продукту | Фонтанний насос |
| Ширина вироби | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴





