
FIAP 2717 Aqua Active Mini SET 3000 Фонтанний насос, Фонтанний насос 3000 л/год 6036603
4 610 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036603
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Насос пропонує численні можливості для підтримки природного потоку живих водних організмів. Технологія має високу якість та довговічність. Насос характеризується низьким енергоспоживанням та високою ефективністю. Він ідеально підходить для створення декоративних водних фонтанів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Насос, телескопічна труба-підйомник, 3 насадки-форсунки, байпасне підключення, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,95 кг |
| Довжина виробу | 265 мм |
| Максимальна висота пресування | 3,5 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 265 x 120 x 195 мм - |
| Сумісність | Номер замовлення: 52 04 33 |
| Ширина вироби | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 610 ₴









