
Опис
Суха установка OASE Aquarius Universal 440 для зовнішнього використання характеризується компактним дизайном та надзвичайно плавною роботою. Просте механічне регулювання висоти фонтану.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Глибина занурення | 1 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Максимальний потік | 440 л/год |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP68 |
| Ширина вироби | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴

