
Тримач для туалетного паперу tesa® SMOOZ з кришкою

Характеристики продукту
- Клейовий розчин у комплекті

Опис
Тримач для туалетного паперу tesa® SMOOZ з кришкою ідеально поєднує функціональність та дизайн. З одного боку, завдяки самоклейній конструкції його можна легко, чисто та без свердління прикріпити. З іншого боку, його дизайн, який вирізняється закругленими та вигнутими формами, а також повністю хромованою поверхнею, вражає. Це робить тримач для туалетного паперу нагородою будь-якої ванної кімнати. Його також можна легко зняти та використовувати повторно за допомогою нового адаптера (BK20).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Позначення типу продукту | Зузехер ПК |
| Розміри | (Ш x В x Г) 145 x 130 x 54 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | тримач для туалетного тата |
| Ширина вироби | 145 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴






