
Сонячний модуль Sun Plus 5

Характеристики продукту
- Висока якість виготовлення
- Висока надійність
- Фотоелектричний модуль із кремнієвими сонячними елементами зі зворотним контактом
Опис
Сонячний модуль Sun Plus підходить як для комерційного, так і для побутового використання. Його подвійно анодована алюмінієва рама робить його особливо стійким до подряпин. Розподільна коробка нагадує великі модулі та забезпечує легкий та безпечний монтаж. Кристалічні елементи вбудовані в кришталеве скло з низьким вмістом заліза товщиною 3,2 мм та двошарову високостійку фольгу.
Характеристика
- Фотоелектричний модуль із кремнієвими сонячними елементами зі зворотним контактом
- Висока надійність завдяки високоякісним матеріалам
- Зменшена вага
- Стабільна алюмінієва рама
- Загартоване скло
- стійкий до погодних умов
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,9 кг |
| Кількість комірок | 36 |
| Напруга спокою | 21 В |
| Номінальний струм | 300 мА |
| Роз'єм | Розподільна коробка |
| Струм короткого замикання | 340 мА |
| висота продукту | 45 мм |
| ефективність | 15,7% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴


