
Опис
Сейф Master Lock з ключем + захист від монтажу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ширина корпусу замка: 105 мм
- Велике відділення для ключів для зберігання кількох ключів від будівлі або карток доступу
- Для вашої ж безпеки ви можете встановити комбінацію індивідуально
- Міцний цинковий корпус витримує удари молотком та пилкою.
- Подвійні важелі блокування для більшої міцності
- Для стаціонарного настінного кріплення (монтажний комплект входить до комплекту)
- Захисне покриття забезпечує більшу стійкість до погодних умов та дозволяє більшу свободу дій.
- Для більшої безпеки Select Access слід встановити в непомітному та погано видимому місці.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1380 г |
| Внутрішня глибина | 3,1 см |
| Стан | Нове |
| Тип замку | з кодовим замком |
| Ширина вироби | 10,5 см |
| висота продукту | 13,2 см |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴










