
IMOU Bulb Cam 2K IP камера спостереження IPC-S6DP-3M0WEB-E27-imou WLAN 2304 x 1296 px 6036643
3 919 ₴
- В наявності
- Код: 6036643
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Камера спостереження
Характеристики продукту
- Неправильний звуковий сигнал тривоги
- Сповіщення про тривогу
- Wi-Fi-з'єднання
- Розпізнавання людей

Опис
Bulb Cam пропонує 3-мегапіксельний режим спостереження в реальному часі з вибраним об'єктивом 2,8 мм, панорамуванням 0~340° та нахилом 0~90°. Bulb Cam 3MP забезпечує повне охоплення кожного куточка вашого будинку. Вона підтримує повнокольорове нічне бачення, забезпечуючи чітке зображення вдень, навіть у темряві. Різьбовий спосіб встановлення забезпечує велику зручність. Завдяки охоронній сирені Bulb Cam 3MP активно тримає небажаних гостей подалі від того, що для вас важливо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Двосторонній аудіозв'язок
- Виявлення руху
- Слот для карти пам'яті Micro-SD.
- Сирена.
Комплект поставки
- Камера
- Короткий посібник з початку роботи
Коментарі
Камери та пристрої розумного дому Imou, підключені до хмари Imou, оснащені найвищим стандартом шифрування, еквівалентним банківським. Це означає, що вони суворо дотримуються провідних галузевих стандартів безпеки та мають усі необхідні сертифікати, включаючи стандарти GDPR, ISO та CSA STAR. Imou інвестує в команду безпеки, яка регулярно проводить тести на атаки та впроваджує найновіші та найсучасніші технології безпеки. Ці високі стандарти та постійні інвестиції в ресурси та технології забезпечують найвищий рівень кібербезпеки та захисту конфіденційності для користувачів у всьому світі.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- iOS, Android
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут огляду | 4° |
| Джерело живлення | через патрон E27 |
| Діаметр виробу | 37,5 мм |
| Матеріал корпусу | пластик метал |
| Розміри | (Ø x В) 37,5 мм x 175 мм |
| Сумісність програм | Да |
| Технічні характеристики відеоспостереження | Записування на карту пам'яті З двостороннім зв'язком із мікрофоном З динаміком З ІЧ-підсвіткою З підтримкою ONVIF З функцією розпізнавання облич З автоматичним виявленням З функцією панорамування, нахилу та масштабування (PTZ) С бузковий |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип передавання даних | WLAN |
| Фокусна відстань (LOV) | 2,8 мм |
| висота продукту | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴









