
3-мегапіксельна поворотно-нахилювальна камера безпеки IMOU для приміщень

Характеристики продукту
- H.265 1080P Full HD
- Розпізнавання людей
- Слот для карти пам'яті Micro-SD.
- Сповіщення про тривогу
- Вбудована сирена

Опис
A1 3MP: Ця камера для спостереження в реальному часі з роздільною здатністю Full HD 1080P та функцією панорамування та нахилу 0~355° та -5~80° забезпечує повне охоплення кожного куточка вашого будинку. Завдяки функції виявлення людини камера швидко виявляє людські цілі та надсилає миттєві сповіщення. Завдяки інтелектуальному відстеженню камера відстежує та виявляє рухомі об'єкти.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Функція панорамування та нахилу від 0 ~ 355° до -5 ~ 80°
- Двосторонній зв'язок
- Приватний режим
- Підтримка відеореєстратора, хмарного сховища або картки Micro SD (до 256 ГБ)
- Додаток Imou: iOS Android
- Кнопка скидання.
Комплект поставки
- Камера
- Короткий посібник з початку роботи
- Адаптер змінного струму
- Кабель живлення
- Набір гвинтів
- монтажна пластина
- Шаблон з отворами.
Коментарі
Карта пам'яті не входить до комплекту поставки.
Камери та пристрої розумного дому Imou, підключені до хмари Imou, мають найвищий стандарт шифрування, еквівалентний банківським. Це означає, що вони суворо дотримуються провідних галузевих стандартів безпеки та мають усі необхідні сертифікати, включаючи стандарти DSGV, ISO Series та CSA STAR. Imou інвестує в команду безпеки, яка регулярно проводить тести на атаки та впроваджує найновіші та найсучасніші технології безпеки. Ці високі стандарти та постійні інвестиції в ресурси та технології забезпечують найвищий рівень кібербезпеки та захисту конфіденційності для користувачів у всьому світі.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут огляду | 100° |
| Джерело живлення | Зарядний пристрій |
| Діаметр виробу | 77,4 мм |
| Місце призначення | дім |
| Розміри | (Ø x В) 77,4 мм x 106,2 мм |
| Сумісність програм | Да |
| Технічні характеристики відеоспостереження | запис на карту пам'яті з двостороннім зв'язком із гучномовцем із мікрофоном з ІЧ-світлодіодами з розпізнаванням людини з Pan-Tilt-Zoom (PTZ) з підтримкою ONVIF з бузком |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип передавання даних | WLAN |
| Фокусна відстань (LOV) | 3,6 мм |
| висота продукту | 106,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴



