
Камера спостереження

Характеристики продукту
- 1920 x 1080 Full HD
- Двосторонній зв'язок
- Можна налаштувати через додаток

Опис
Камера захисту конфіденційності Smartware CIP-37350
Завдяки інтелектуальним функціям захисту даних він одночасно захищає ваш дім та вашу конфіденційність. Лінза автоматично закривається, коли ви вдома, і відкривається, коли ви йдете.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки інтелектуальним функціям захисту даних він одночасно захищає ваш дім та вашу конфіденційність. Лінза автоматично закривається, коли ви вдома, і відкривається, коли ви йдете.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Можливість запису на SD-карту (до 128 ГБ)
- Живлення через Ethernet (PoE)
- Мережеве підключення: LAN, Wi-Fi
- Виявлення руху
- приватний режим.
Комплект поставки
- Камера
- USB-кабель
- USB-блок живлення
- наклейка на вікно
- Інструкція користувача
Коментарі
Карта пам'яті не входить до комплекту поставки.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- iOS, Android
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,4 кг |
| Глибина продукту | 55 мм |
| Місце призначення | дім |
| Роздільна здатність (мас.) | 1920 x 1080 пікселів |
| Стандарт сигналу | ІС |
| Тип | Компактна камера |
| Тип передавання даних | WLAN |
| Ширина вироби | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴









