
Програматор для ролет Tastor Mercato SD
Характеристики продукту
- Зона обслуговування 50 x 50 м
- Легка інтеграція завдяки поверхні керування з плексигласу
- Підключення датчика сонця/сутінків
Опис
Перш за все, Tastor Mercato вражає своєю простотою використання та простим налаштуванням. Бажаний час перемикання можна встановити через меню або просто зберегти за допомогою функції пам'яті, натиснувши відповідну кнопку напрямку протягом 6 секунд. Робота дуже логічна і її може швидко вивчити кожен. Ви також можете підключити до цього таймера датчик S/D. Функція випадкового вибору, яку можна активувати, зміщує збережений час перемикання назад на 1-31 хвилину, щоб імітувати присутність. Завдяки кришці з плексигласу розміром 50 x 50 мм, Tastor Mercato краще, ніж інші таймери, підходить майже до всіх поширених програм перемикання, оскільки незначні зміни відтінків білого більше не помітні.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Легке налаштування завдяки додатковій функції пам'яті
- З щоденними та тижневими програмами та можливістю підключення датчика SD
- Легка інтеграція з популярними програмами перемикачів завдяки панелі керування Plexi
- Підключення датчика сонця/сутінків.
Комплект поставки
- Контрольний годинник
- Монтажні гвинти
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно |
| Глибина продукту | 40 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип продукту | Таймер для рулонних штор |
| Ширина вироби | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴

