
Годинник управління рольставнями Kaiser Nienhaus Tastor Mercato 320050, 3 режими роботи 6036669
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036669
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Програматор ролет Tastor Mercato з щоденною програмою та функцією випадкового відкриття/вимкнення
Характеристики продукту
- Легке налаштування завдяки додатковій функції пам'яті
- Робоча поверхня 50 x 50 мм
- Легка інтеграція завдяки поверхні керування з плексигласу
Опис
Перш за все, Tastor Mercato вражає своєю простотою використання та простим налаштуванням. Бажаний час перемикання можна встановити через меню або просто зберегти за допомогою функції пам'яті, натиснувши відповідну кнопку напрямку протягом 6 секунд. Ця операція дуже логічна і її може швидко вивчити кожен. Функція випадкового вибору, яку можна активувати, зміщує збережений час перемикання назад на 1-31 хвилину, імітуючи присутність. Завдяки кришці з плексигласу розміром 50 x 50 мм, Tastor Mercato краще, ніж інші таймери, підходить майже до всіх поширених програм перемикання, оскільки незначні зміни відтінків білого більше не помітні.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Щоденна програма
- Функція випадкових подій
- Функція пам'яті.
Комплект поставки
- Таймер для рулонних штор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно |
| Глибина продукту | 60 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Функції контролера ролетів | Функція пам'яті з 24-годинною логікою Щоденна програма Генератор випадкових чисел |
| Ширина вироби | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴
