
Бездротовий датчик температури та вологості Shelly H&T Gen 3 Mocha з Bluetooth та Wi-Fi 6036680
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036680
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики продукту
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | AlexaGoogle Home |
| Базова станція | не потрібно |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Ш x В x Г) 70 x 70 x 26 мм - |
| Тип бездротового сигналу | BluetoothWi-Fi |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 70 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴






