
Опис
Блок живлення Wiser Wallbox – це додатковий аксесуар для Wiser Hub Gen 2. Він монтується в коробку для прихованого монтажу. Це дозволяє акуратно встановити пристрій на стіну без видимих кабелів. Розміри настінного блоку (Ш) 40 мм x (В) 52 мм x (Г) 22 мм. За допомогою застосунку Wiser Home ви можете керувати всіма підключеними пристроями у вашому домі зі свого смартфона, де б ви не знаходилися. Wiser Home також сумісний з найновішими технологіями, такими як Amazon Alexa та Google Assistant, а також з підключеними пристроями Merten System M та System D. Колір виробу – білий.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | необхідний |
| Глибина продукту | 22 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Ш x В x Г) 40 x 52 x 22 мм - |
| Тип продукту | Зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴




