
Настінний вимикач Zigbee для розумного дому, білий

Характеристики продукту
- Пряме керування продуктами ZigBee через сенсорну панель. Перемикання та регулювання яскравості двох груп освітлення, кожна з яких може містити до 15 пристроїв. Вільне позиціонування завдяки можливості приклеювання або прикручування. Можна використовувати безпосередньо зі стандартними налаштуваннями без шлюзу ZigBee.

Опис
Настінний вимикач Smart Home Zigbee дозволяє інтуїтивно зрозуміло та безпосередньо керувати розумними продуктами Zigbee без смартфона чи шлюзу. За допомогою настінного вимикача ви можете вмикати та вимикати розумне освітлення, а також регулювати його яскравість традиційним способом.
Характеристика
- Окреме керування групою світильників за допомогою пари кнопок. Після навчання роботі з Echo Smart Speaker з інтерфейсом Zigbee його можна використовувати паралельно з додатком Alexa або голосовим керуванням. Світлодіодний індикатор стану показує натискання кнопок та стан системи. Модуль перемикача можна легко інтегрувати в такі серії перемикачів: Berker: S.1, B.1, B.3, B.7 Glas / GIRA: Standard 55, E2, Event, Esprit / JUNG: A500, A plus / Merten: M-Smart, M-Arc, M-Plan. Живлення від батареї, готовий до негайного використання, не потребує підключення до електромережі.
Комплект поставки
- 1 настінний вимикач Zigbee для розумного дому, білий, увімкнення/вимкнення
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарейки | 1 |
| Глибина продукту | 15 мм |
| Джерело живлення | батарія |
| Зовнішня ширина | 81 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Ряд | Дім Паульмана |
| Тип бездротового сигналу | ZigBee |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴






