
Датчик руху
Характеристики продукту
- Дальність дії макс. 12 м
- Потужність вмикання до 1100 Вт
- IP55
Опис
Пасивний інфрачервоний датчик реагує на рухомі джерела тепла (людей, транспортні засоби тощо). Якщо датчик руху виявляє зміни теплового випромінювання в межах зони виявлення, він вмикає підключені кінцеві пристрої (наприклад, освітлення) на встановлений проміжок часу, залежно від встановленого значення. Якщо джерело тепла залишає зону виявлення, датчик руху вимикає кінцевий пристрій через запрограмований час (від 3 секунд до 20 хвилин). Ключовою перевагою пристрою є функція коротких імпульсів, яку можна регулювати за допомогою вбудованого потенціометра TIME під монтажним кільцем датчика. Це дозволяє автоматично активувати такі пристрої, як сходові клітки у великих будівлях.
Комплект поставки
- У комплект входить універсальний кутовий кронштейн для монтажу в кутах.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,3 |
| Встановлення часу | 3 сек — 20 хв |
| Комутована потужність | 1100 Вт |
| Комутована потужність енергоощадних ламп | 400 Вт |
| Кут виявлення | 240° |
| Місце призначення | дім зовні |
| Потужність перемикання (лампочки) | 1100 Вт |
| Розміри | (Ш x В) 84 мм x 78 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Поверхневий монтаж |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,9 Вт |
| Тип перемикного контакту | реле |
| Ширина вироби | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴

