
Опис
Датчик руху з діапазоном виявлення 200° для зручного перемикання освітлення. Монтаж однією рукою забезпечує швидкий та простий монтаж. Подвійний кабельний ввід. Клемна колодка з достатнім простором для підключення та кабельним вводом, опціонально зверху, знизу або ззаду. Закритий вставний клемний з'єднувач для переходного підключення захисного провідника. Регулювання виявлення та діапазону завдяки технології обертання та нахилу кульової головки. Перетин нуля: подовжує термін служби реле та лампи з електронними баластами (наприклад, люмінесцентними лампами, світлодіодами) шляхом плавного перемикання при перетині нуля. Придатний для настінного монтажу. Спеціальна основа для кутового монтажу всередині та зовні приміщень доступна як аксесуар.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| RAL-номер (аналогічний) | 9005 |
| Баннер | ЛОЖЬ |
| Ваги | 0,26 |
| Глибина продукту | 102 мм |
| Колір | Чорний |
| Комутована потужність | 1000 Вт |
| Кут виявлення | 200° |
| Максимальна дальність | 10 м |
| Мінімальна температура | -25 °С |
| Настроювання затемнення | 3 - 2000 люкс |
| Підходить для настінного монтажу | істинний |
| Робоча температура | от -25 °С до +55 °С |
| Розміри | (Ш x В x Г) 74 x 81 x 102 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Сумісно з Amazon Alexa | ЛОЖЬ |
| Сумісно з Google Асистентом | ЛОЖЬ |
| Ширина | 74 |
| висота продукту | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴

