
Датчик руху
Характеристики продукту
- 2-провідна технологія
- Сумісний з брендом та вставкою 50 x 50 мм
- Встановлення UP у стандартних розподільних коробках
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Комутована потужність енергоощадних ламп | 4 - 150 ВА |
| Кут виявлення | 120° |
| Місце призначення | дім |
| Потужність перемикання (лампочки) | 25 - 300 Вт |
| Розміри | (Д x Ш x В) 85 x 87 x 58 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| вимикач світлодіодної лампи | 4 - 100 Вт (макс. 6 шт.) |
| висота продукту | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴

