
Опис
З'єднувальний кабель RST® CLASSIC
вільний кінець кабелю - штекер
Кількість полюсів 3
Номінальна напруга: 250 В
Номінальний струм 16 А
Тип кабелю: H07RN-F
Клас пожежної безпеки Eca
Загальна довжина 9 м
Номінальний поперечний переріз проводів: 1,5 мм²
Кольорове кодування / контактна вставка чорна
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
вільний кінець кабелю - штекер
Кількість полюсів 3
Номінальна напруга: 250 В
Номінальний струм 16 А
Тип кабелю: H07RN-F
Клас пожежної безпеки Eca
Загальна довжина 9 м
Номінальний поперечний переріз проводів: 1,5 мм²
Кольорове кодування / контактна вставка чорна
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Без галогенів | ЛОЖЬ |
| Довжина смуги | 9 мм |
| Діапазон діаметрів кабелю | 9,6 - 10 мм |
| Загальна довжина | 9000 мм |
| Кабель постійний термостійкий | 60 °С |
| Контакти оброблення поверхні | Срібний |
| Кількість контактів | 3 |
| Мінімальний діаметр кабелю | 9,6 мм |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Опір безперервності | 103,15 мОм |
| Полієва кодифікація | Л, Н, ПЭ |
| Реакція на вогонь згідно з EN 13501-6: Кислотність | Ніхто |
| Реакція на вогонь згідно з EN 13501-6: димоутворення | Ніхто |
| Роз'єм Б | чоловічий роз'єм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP66 |
| Тип замку | Вбудований у штекерний роз'єм |
| Тип продукту | З'єднувальний кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴

