
Бахманн PIX, чорний, 2 м
Характеристики продукту
- Захист від дітей
- З'єднувальний кабель (2 м)
- 2-контактний із заземленням
Опис
Електричний блок для встановлення в меблі. Змінне кольорове декоративне кільце та додаткова кришка.
Серія PIX з привабливим дизайном складається з колекції витончених круглих розеток та модулів з'єднання, які можна використовувати будь-де – в офісі, на кухні, у вітальні чи вдома. Декоративні кільця різних кольорів можна підібрати індивідуально та замінити на ваш смак. За бажанням, елементи серії PIX можуть бути оснащені вишуканою відкидною кришкою, що захищає від пилу та бруду, а також можуть бути додатково оснащені додатковими аксесуарами.
Серія PIX з привабливим дизайном складається з колекції витончених круглих розеток та модулів з'єднання, які можна використовувати будь-де – в офісі, на кухні, у вітальні чи вдома. Декоративні кільця різних кольорів можна підібрати індивідуально та замінити на ваш смак. За бажанням, елементи серії PIX можуть бути оснащені вишуканою відкидною кришкою, що захищає від пилу та бруду, а також можуть бути додатково оснащені додатковими аксесуарами.
Характеристика
- 2,0 м H05VV-F 3G1,5 мм², чорний
- З чорним монтажним штекером у комплекті.
Комплект поставки
- Гніздо
- Декоративне кільце, біле
- Декоративне кільце з ефектом нержавіючої сталі
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2,00 мм |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В |
| Спосіб встановлення | для будівництва в |
| Тип продукту | Монтажне гніздо |
| Функції сокетів | защита от детей |
| висота продукту | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴

