
Панель ProjectLine 36W 30120 40K NIGHT

Характеристики продукту
- Потужність = 36 Вт
- Загальний світловий потік = 3200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Надійні, енергоефективні професійні світлодіодні панелі. Панельні світильники ProjectLine є енергоефективними та підходять для стель з відкритими балками стандартного розміру. Цей панельний світильник ідеально підходить для робочих середовищ завдяки неймовірно природному білому світлу та єдиному коефіцієнту відблисків (UGR) 19. Низькі значення UGR означають низький рівень відблисків, що призводить до приємно освітлених робочих місць та підвищення загальної продуктивності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Панель ProjectLine 36W 30120 40K NIGHT
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2220 г |
| Волість | 36 Вт |
| Довжина виробу | 34 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Білий |
| Кут випромінювання | 120° |
| Матеріал | Метал |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 3200 лм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | Білий |
| Ширина вироби | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴



