
Запобіжник Siemens 5SG76210KK16, вимикач, розмір запобіжника = D01, 16 A, 400 V, 1 шт. 6036746
3 544 ₴
- В наявності
- Код: 6036746
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
MINIZED, вимикач-роз'єднувач, D01, 2-полюсний, вхід: 16 A, Un AC: 400 V
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідає RoHS | Да |
| Кількість контактів | 2 |
| Номінальна напруга | 400 В |
| Розмір конструкції | Д01 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 70 x 88 мм - |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 36 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴

