
Опис
МОНТАЖНЕ РЕЛЕ 16 A 1 НО КОНТАКТ + 1 НЗ КОНТАКТ 230 В.
Монтажне реле для імпульсного керування колами до макс. 16 А, відповідно до EN 61095 та DIN VDE
0637-3 та захист від контактів згідно з DIN VDE 0106 частина 100. З індикатором положення контакту
Вітрина, вбудоване поле для маркування та можливість подальшого встановлення
Додатковий пристрій. Поради: Якщо кілька пристроїв встановлено безпосередньо поруч один з одним
Встановлення проставок (1/2 PLE).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Монтажне реле для імпульсного керування колами до макс. 16 А, відповідно до EN 61095 та DIN VDE
0637-3 та захист від контактів згідно з DIN VDE 0106 частина 100. З індикатором положення контакту
Вітрина, вбудоване поле для маркування та можливість подальшого встановлення
Додатковий пристрій. Поради: Якщо кілька пристроїв встановлено безпосередньо поруч один з одним
Встановлення проставок (1/2 PLE).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,12 |
| Вбудована глибина | 60 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 60 мм |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 1 |
| Номінальна робоча напруга | 230-230 В |
| Стан | Нове |
| Тип | Установлювальні реле |
| Тип продукту | Вімікач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴

