
Диференціальний автоматичний вимикач Siemens 5SU13566KK16, 2 контакти, 16 A, 0,03 A, 230 V 6036750
3 544 ₴
- В наявності
- Код: 6036750
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Автоматичний вимикач FI 1-полюсний+N B16 A 0,03

Характеристики продукту
- Тип a 16 A. 1-полюсний + N. Струм спрацьовування 30 мА. IP20, при монтажі на розподільнику, з підключеними кабелями.
Опис
Струм спрацьовування 30 мА.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована глибина | 70 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 77 мм |
| Клас обмеження струму | 3 |
| Колір | Сірий |
| Кількість контактів | 2 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 264 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм короткого замикання | 0,03 А |
| Одночасне перемикання нейтрального провідника | істинний |
| Переріз під'єднуваного провідника одножильний | 0,75-35 мм2 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 90 x 77 мм - |
| Стан | Нове |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип тригера | B |
| Ширина вироби | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴

