
Gewiss GW94897 3-фазний диференціальний вимикач A 4-контактний 40 A 0,03 A 400 V 6036760
4 390 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036760
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Компактний автоматичний вимикач захисного відключення як незалежний від мережі автоматичний вимикач захисного відключення (RCCB) відповідно до EN61008-1. Придатний для додаткового встановлення 1 пристрою або модулів для автоматичного перезапуску. Монтажна глибина 64 мм, роз'єм (макс.): 25 мм². 4-полюсний автоматичний вимикач має лише 3 блоки розподілу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Втрата потужності | 5,9 Вт |
| Кількість контактів | 4 |
| Можливе додаткове обладнання | істинний |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 500 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм — округлений | 40 А |
| Переріз під'єднуваного провідника одножильний | 35-35 мм2 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 54 x 90 x 65 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення | DIN-рейка |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип продукту | диференціальний вимикач |
| Ширина в кількості модульних інтервалів | 3 |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 390 ₴
