
Диференціальний автоматичний вимикач Siemens 5SV33446, 4 контакти, 40 A, 0,03 A, 400 V 6036763
3 169 ₴
- В наявності
- Код: 6036763
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Захисний автоматичний вимикач FI типу A 40 A 3+Nполюсний, 30 мА, 400 В, 4 Т

Характеристики продукту
- Тип a 40 A.3+N-контактний Струм спрацьовування 30 мА 400 В 4 TEIP20, при монтажі на розподільнику, з підключеними кабелями

Опис
Захисний автоматичний вимикач FI типу A 40A 3+N-контактний 30 мА 400 В, 4 Т
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Вміст | 1 шт. |
| Колір | Сірий |
| Кількість контактів | 4 |
| Можливе додаткове обладнання | істинний |
| Номінальна напруга | 400 В |
| Номінальний струм — округлений | 40 А |
| Обмеження інтенсивності | 0,8 кА |
| Переріз під'єднуваного провідника багатодротовий | 0,75-35 мм2 |
| Стан | Нове |
| Температура довкілля під час роботи | -25-45 °С |
| Тип продукту | диференціальний вимикач |
| Ширина вироби | 72 мм |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴


