
Опис
Автоматичний вимикач FI типу A 40A 3+N-контактний 30 мА 400 В, 4 виводи N-лівий
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 70 мм |
| Номінальна напруга | 400 В |
| Номінальний струм — округлений | 40 А |
| Розміри | (Ш x В x Г) 72 x 90 x 70 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Конструкція виробу: без затримки; Тип кріплення: DIN-рейка |
| Тип тригера | A |
| Ширина вироби | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴



