
Адаптер живлення CEE IP44

Характеристики продукту
- Перехресний розгалужувач CEE 5-полюсний 16A IP44
- Роз'єм для підключення: роз'єм CEE 400 В / 16 А, 5-полюсний
- Вихідні розетки: 3 x CEE 400 В / 16 А 5-полюсні із захисною кришкою

Опис
Цей компактний та функціональний адаптер живлення CEE IP44 підходить для постійного використання на відкритому повітрі, на будівельних майданчиках та в сільськогосподарських підприємствах. Розподільник живлення на вихідній стороні забезпечує достатньо місця для трьох підключень 400 В (CEE 16a/400 В) та забезпечує універсальне використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Захист від сторонніх предметів та бризок води IP44
- Роз'єм для підключення: роз'єм CEE 400 В / 16 А, 5-полюсний
- вихідна розетка: 3 x CEE 400 В / 16 А 5-полюсна із захисною кришкою
Комплект поставки
- Комплект поставки: 1x адаптер живлення CEE IP44 (1x вилка CEE 400 В / 16 А, 3x розетка CEE 400 В / 16 А)
- Інструкція користувача.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 780 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Колір | сіро-червоний |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 В |
| Роз'єм Б | 5-контактний гніздовий роз'єм CEE 16A |
| Розміри | (Д x Ш x В) 230 x 185 x 100 мм - |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴




