Опис продукту: Філамент Fiberlogy PLA Mineral 1,75 мм 0,85 кг - білий
Нитка вбілийХарактерною особливістю 3D-моделей, отриманих з використанням лінійки продуктів PLA Mineral, є їхній унікальний зовнішній вигляд, якийнагадує гіпсові пов'язкиЕфект атласної поверхні досягається завдяки додаванню крейди. Цей термопластик можна використовувати для друку точних моделей та скульптур. Діаметр нитки становить1,75 мм, а маса нетто становить0,85 кг.Матеріал намотується на котушку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy PLA Mineral 1.75 мм 0.85 кг - білий.
Властивості мінерального філаменту PLA
- Унікальна атласна поверхня- виглядає як гіпс
- Висока деталізація- дозволяє відтворювати точні деталі в 3D-дизайнах
- Художнє та архітектурне використання - ідеально підходить для створення моделей, мініатюр та прикрас, що потребують точного відтворення
- Легкість обробки- матеріал легко обробляється та формується
- Універсальність застосувань- може використовуватися в таких проектах, як скульптури, статуетки, інтер'єрні мініатюри, будівельні конструкції та прототипи дрібних елементів
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку: | від 190°C до 230°C |
| Температура столу | від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | від 75% до 100% |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Допуск на розміри овальної форми | +/- 0,01 мм |
| Колір | білий |
| Температура друку: | від 190°C до 210°C |
| Температура столу | від 50°C до 70°C |
| Тип матеріалу | PLA мінерал |
| Закрита камера | не потрібно |
| Подача повітря | від 75% до 100% |
| Швидкість потоку | від 98% до 100% |
| Швидкість друку | від 35 до 60 мм/с |
| Надра | скло, малярний скотч |
| Пряма ретракція | так, від 2 до 3 мм |
| Ретракція Боудена | так, від 4 до 6 мм |
| Швидкість відведення | від 20 до 45 мм/с |
| Умови сушіння | 50°C / 4 години |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 80 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,322 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴


