
Транспортний ящик Tanos Systainer³ L 137 83000007 (Д x Ш x В) 296 x 508 x 130 мм 6053360
7 450 ₴
- Під замовлення
- Код: 6053360
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Якщо вам потрібно трохи більше місця для зберігання: Systainerc L 137. Щоб задовольнити вимоги монтажу, Systam³ L 137 пропонує найкраще можливе зберігання інструментів, а також його можна зручно переносити на краю за допомогою передньої ручки для перенесення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Внутрішня глибина | 275,2 мм |
| Матеріал | АБС пластик |
| Тип продукту | Транспортний ящик |
| Ширина вироби | 508 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450 ₴
