
Детектор Laserliner MultiFinder Plus 080.965E Максимальна глибина виявлення 100 мм 6053667
6 507 ₴
- В наявності
- Код: 6053667
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальний локатор для дерев'яних, металевих, мідних, залізних та струмопровідних кабелів
Характеристики продукту
- Максимальна глибина виявлення 100 мм

Опис
Цей універсальний локатор підходить для деревини, металу, міді, заліза та кабелів під напругою. Він адаптується до поверхні одразу після ввімкнення, заощаджуючи час. Пристрій простий у використанні завдяки інструкціям користувача, що відображаються на РК-дисплеї з підсвічуванням. Постійне попередження про напругу забезпечує високий рівень безпеки. Особливість: у режимі «металевий» навіть непрацюючі кабелі можна знайти під штукатуркою. Корпус трекера виготовлений переважно з переробленого пластику, що робить цінний внесок у сталий розвиток.
Характеристика
- Сталий дизайн: більша частина корпусу виготовлена з переробленого пластику
- Ефективно знаходьте струмові та непрацюючі дроти, метал, мідь, залізо та дерево
- Пристрій адаптується до поверхні одразу після ввімкнення
- Високий рівень безпеки завдяки постійному попередженню про напругу
- Чіткі візуальні та акустичні сигнали під час виявлення об'єктів
- Просте та безпечне керування завдяки інструкціям користувача на РК-дисплеї
- Легкочитабельний екран
Комплект поставки
- MultiFinder Plus
- Акумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 230 г |
| Глибина виявлення деревини | 40 мм |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | Лужна батарейка 9 В (тип 6LR 61) |
| Розміри | (Д x Ш x В) 180 x 85 x 38 мм - |
| Тип продукту | Детектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 507 ₴









