
Лазерний детектор металу MultiFinder Pro, діаметр 10 см/матеріал 4-5 см, 080.966A, максимальна глибина виявлення 100 мм, призначен
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 6053669
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальний локатор для дерев'яних, металевих, мідних, залізних та струмопровідних кабелів
Характеристики продукту
- Виявлення променя
- Розташування порожніх місць
- Безпека на точці буріння
- Розташування металу
- Розташування кабелів під штукатуркою
- Попередження про змінну напругу

Опис
Кілька інтегрованих датчиків роблять MultiFinder Pro універсальним пристроєм відстеження для широкого спектру застосувань. Легко перемикайте режими одним натисканням кнопки. РК-інтерфейс користувача робить використання пристрою простим та безпечним. Автоматичне калібрування: налаштовує пристрій на різні поверхні одразу після ввімкнення.
Auto-Cal Plus: Легко впорядковує об'єкти в режимі сканування металу. Акустичні та візуальні підказки для пошуку об'єктів.
Постійне попередження про напругу забезпечує високий рівень безпеки.
Особливість: у металевому режимі неструмові кабелі також розташовані під штукатуркою.
Auto-Cal Plus: Легко впорядковує об'єкти в режимі сканування металу. Акустичні та візуальні підказки для пошуку об'єктів.
Постійне попередження про напругу забезпечує високий рівень безпеки.
Особливість: у металевому режимі неструмові кабелі також розташовані під штукатуркою.
Комплект поставки
- MultiFinder Pro
- З футляром
- Акумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 230 г |
| Глибина виявлення деревини | 40 мм |
| Глибина виявлення кольорових металів | 50 мм |
| Дані про вагу | з батареями |
| Доля | дерево, дроти під напругою, чорні метали, кольорові метали |
| Тип продукту | Детектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴









