
Лазерний детектор металу 2-в-1 100 мм

Характеристики продукту
- Пристрій 2-в-1, що складається з далекоміра та пошукового пристрою
- Далекомір та детектор для електричних проводів, дерева та металу

Опис
Виявляє метал, дерево та електричні кабелі, що проводять струм. Великий дисплей з підсвічуванням забезпечує оптимальну видимість у темряві.
Характеристика
- Деревина (сторонні предмети): 20/38 мм
- Електричний кабель 40 мм
- Немагнітний метал: 80 мм
- Магнітний метал: 100 мм
- Додати функцію
- Функція віднімання
- Вимірювання поверхні
- Одинарне піфагорове вимірювання
- Подвійне вимірювання Піфагора
- Отримання історичних даних вимірювань
- Функція дати
- Комутаційні блоки
- Функція передачі голосу
Комплект поставки
- Детектор
- Справа
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 118 г |
| Глибина виявлення деревини | 38 мм |
| Глибина виявлення кольорових металів | 80 мм |
| Довжина виробу | 135 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 135 x 60 x 25 мм - |
| Технічні характеристики локатора | включно з лазерним далекоміром |
| Точність (+/-) | 5 мм |
| Ширина вироби | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴










