
Лазерний нівелір Laserliner SmartCross-Laser GX Set 036.731E з перехресним ліхтарем, максимальна дальність дії: 40 м 6053673
5 981 ₴
- В наявності
- Код: 6053673
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Хрестовий лазер
Характеристики продукту
- Сталий дизайн: більша частина корпусу виготовлена з переробленого пластику
- Точне розташування предметів по горизонталі і вертикалі
- Гарна видимість завдяки технології зеленого лазера
- Легко вирівнюйте схили за допомогою функції ручного нахилу
- Різноманітні варіанти встановлення без пошкоджень
- Легке регулювання висоти та положення лічильника
- Автоматичне налаштування, що економить час
- Режим інтегрованого портативного приймача для зовнішнього застосування
- Візуальні сигнали попереджають, коли пристрій знаходиться за межами діапазону вирівнювання
- Маятниковий фіксатор для безпечного транспортування.

Опис
Цей лазерний нівелір з перехресними лініями проектує добре помітний зелений лазерний хрест, що дозволяє точно вирівнювати об'єкти по горизонталі та вертикалі. Він також пропонує функцію ручного нахилу для легкого створення нахилу та різьбу ¼ дюйма для кріплення до штатива або доданого затискача. Це дозволяє оптимально використовувати лазер для робіт у приміщенні та дозволяє швидко позиціонувати та регулювати висоту. Кріплення здійснюється на місці без пошкодження поверхні. Завдяки вбудованому режиму ручного приймача лазер також можна використовувати для зовнішнього застосування та вирівнювання на великі відстані. Корпус пристрою значною мірою виготовлений з переробленого пластику, що робить його цінним внеском у сталий розвиток.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Лазерний перехресний пристрій SmartCross Laser GX
- FlexClamp
- 2 батарейки LR6 (AA) 1,5 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 276 г |
| Довжина виробу | 84 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна дальність | 40 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 84 x 62 x 76 мм - |
| Точність нівелювання (+/-) | 0,3 мм |
| висота продукту | 76 мм |
| гніздо для штатива | 1/4 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴








