
Лазерний нівелір Laserliner SmartCross-Laser GX Plus Set 036.732E з перехресним лінієм, максимальна дальність дії: 40 м 6053674
6 869 ₴
- В наявності
- Код: 6053674
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Хрестовий лазер
Характеристики продукту
- Сталий дизайн: більша частина корпусу виготовлена з переробленого пластику
- Точне розташування предметів по горизонталі і вертикалі
- Гарна видимість завдяки технології зеленого лазера
- Регульований по висоті магнітний багатофункціональний тримач з різьбою 1/4" та 5/8" для кріплення до стін, металевих конструкцій та штативів
- Легко вирівнюйте схили за допомогою функції ручного нахилу
- Режим інтегрованого портативного приймача для зовнішнього застосування
- Візуальні сигнали попереджають, коли пристрій знаходиться за межами діапазону вирівнювання
- Маятниковий фіксатор для безпечного транспортування.
- Автоматичне налаштування, що економить час

Опис
Цей лазерний нівелір з перехресними лініями проектує добре помітний зелений лазерний хрест, що дозволяє точно вирівнювати об'єкти по горизонталі та вертикалі. Він також пропонує функцію ручного нахилу для легкого створення нахилів. PocketWallHolder, що входить до комплекту, — це багатофункціональне магнітне кріплення з регульованою висотою, яке дозволяє прикріплювати лазер до стін, металевих конструкцій та штативів з різьбленням 1/4" та 5/8". Завдяки вбудованому режиму ручного приймача лазер також можна використовувати для зовнішнього застосування та вирівнювання на великих відстанях. Корпус лазера значною мірою виготовлений з переробленого пластику, що робить цінний внесок у сталий розвиток.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Лазерний перехресний пристрій SmartCross Laser GX
- Штатив/настінне кріплення
- 2 батарейки LR6 (AA) 1,5 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 276 г |
| Довжина виробу | 84 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна дальність | 40 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 84 x 62 x 76 мм - |
| Точність нівелювання (+/-) | 0,3 мм |
| висота продукту | 76 мм |
| гніздо для штатива | 1/4"5/8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴








