
Лазерний нівелір Bosch Home and Garden UniversalLevel 2 з перехресними лініями 0603663FZ0, максимальна дальність дії: 12 м 6053677
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 6053677
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Лазерний лінійний промінь UniversalLevel 2 з перехресними лініями переносить ваші ідеї безпосередньо на стіну. Точно проектуйте лазерний хрест з однією точкою виска на підлозі та однією на стелі. Лазерні точки та лінії автоматично вирівнюються та вирівнюються прямо завдяки функції самонівелювання. Функція нахилу дозволяє працювати поза межами діапазону самонівелювання, використовуючи похилі лазерні лінії. Високоякісні, яскраві лазерні діоди з точністю ±0,5 мм/м забезпечують точні результати. Кут розкриву 100° дозволяє створювати довгі лазерні лінії навіть на короткій робочій відстані. Екологічний продукт; більше інформації нижче.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Клас лазера | Клас 2 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Габарити | |
| Ширина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм мм |
| Довжина хвилі датчика | 630 нм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Маса | 0,450 кг |
| Тип продукту | Перехресний лазер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴






