
Електронний штангенциркуль IP54 150 мм
Характеристики продукту
Характеристика
- Висока точність
- Роздільна здатність: 0,01 мм / 0,0005 дюйма
- Кнопки: увімк./вимк., нуль, мм/дюйми, ABS
- DIN862
- Виготовлено з нержавіючої сталі
Комплект поставки
- 2 батареї
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у шаблоні калібрування, який можна знайти в розділі «Завантаження». На цей товар не поширюється право відмови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,17 кг |
| Довжина щелепи | 40 мм |
| Максимальний діапазон вимірювань | 150 мм |
| Модель із каталогу виробника | 9440870 |
| Служба калібрування | Калібрування згідно з VDI/VDE/DGQ 2618 Лист 9.1 |
| Точність | ±0,03 мм |
| стандарт DIN | ДИН 862 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴


