Набір викруток

Характеристики продукту
- Рекомендовано німецькими лікарями та терапевтами з AGR
- Робота, дружня до рук і м’язів
- Концепція розміру ручки Wiha – потужне та дбайливе загвинчування
Опис
Викрутка SoftFinish® з високоякісним лезом з хром-ванадієво-молібденової сталі та запатентованою конструкцією ручки SoftFinish® для роботи без втоми для рук та м'язів. Тонкі леза Wiha забезпечують необмежений доступ до глибоко встановлених гвинтів.
Характеристика
- Хром-ванадієво-молібденова сталь найвищої якості, загартована, матово-хромована
- Наконечник Wiha ChromTop® гарантує найвищу точність розмірів.
Комплект поставки
- Плоский 3,5 x 0,6 x 0/4 x 5 x 0,8/1 x 6,5 x 1,2 мм
- Хрестовий хрест Phillips PH 1/PH 2/PH 3
- Хрестовий Pozidriv PZ 1/PZ 2
- Торкс Т 15/20/25/30.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | хромо-ванадієво-молібденова сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 353 x 44 x 237 мм |
| Специфікація матеріалу | загартований матовий хром |
| Тип продукту | Набір викруток |
| Ширина вироби | 44 мм |
| висота продукту | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴


