
Паяльна та демонтажна станція гарячим повітрям TOOLCRAFT ZD-8908 1488529, 300 Вт, 100 - 500 °C 6053957
5 606 ₴
- В наявності
- Код: 6053957
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Паяльна та демонтажна станція гарячим повітрям TOOLCRAFT ZD-8908 1488529

Характеристики продукту
- Регулювання температури паяння
- Автоматична система охолодження
- Низький рівень шуму
- Великий дисплей з індикатором температури

Опис
Для легкого паяння та розпаювання SMD-компонентів за допомогою гарячого повітря. Станцію також можна використовувати як повітродувку гарячим повітрям, наприклад, для термоусадочних компонентів. Пристрій оснащений регульованою температурою паяння та змінними повітряними соплами. Дисплей відображає температуру.
Характеристика
- Датчики та системи із замкнутим циклом забезпечують швидке нагрівання та підтримують належну та стабільну температуру
- Температура гарячого повітря регулюється за допомогою кнопок (від +100°C до +500°C)
- Контрольований потік гарячого повітря
- Швидкий нагрів (до +400°C приблизно за 60 секунд, до +500°C приблизно за 90 секунд)
- Великий дисплей, що показує температуру
- Бічний затискач для безпечного зберігання сопла гарячого повітря під час перерв у роботі
- Вбудований датчик перемикає пристрій у режим очікування, коли наконечник опущено.
- 3 змінні наконечники
- Безщітковий двигун вентилятора забезпечує тривалий термін служби та низький рівень шуму (менше 45 дБ).
Комплект поставки
- Система гарячого повітря для паяння та розпаювання
- Ручка
- 3x насадка
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,2 кг |
| Довжина виробу | 155 мм |
| Максимальна температура | 500 °С |
| Мінімальна температура | 100 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 155 x 110 x 125 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Станція гарячого повітря |
| Час розігрівання | до +400 °C примерно за 60 с, до +500 °C примерно за 90 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴


