
Паяльна станція TOOLCRAFT TO-8962 ESD TO-10076838 70 Вт 480 °C (макс.) з паяльним жалом 6053959
5 963 ₴
- В наявності
- Код: 6053959
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Цифрова паяльна станція TOOLCRAFT TO-8962 ESD, 70 Вт, світлодіодний дисплей

Характеристики продукту
- Діапазон температур: від 160 до 480 °C
- Швидкий нагрів (час нагрівання 10 с до 300 °C)
- Дворядковий світлодіодний дисплей відображає цільову та фактичну температуру
- Функція сну та функція налаштування температури
- Перетворення одиниць вимірювання температури (°C/°F)

Опис
Цифрова паяльна станція з дворядковим світлодіодним дисплеєм, який відображає цільову та фактичну температуру.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Споживана потужність: 70 Вт
- Технологія регулювання з мікропроцесорним керуванням
- Світлодіодний дисплей
- Високоякісний керамічний нагрівальний елемент
- Порада щодо технічного обслуговування
- Місце для зберігання паяльного жала
- Зручний паяльник
Комплект поставки
- Паяльна станція з кабелем живлення
- Паяльник з паяльним жалом
- Підставка з тримачем для кабелю
- Губка
- Засіб для хімчистки
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 2,05 кг |
| Джерело живлення | от электросети |
| Максимальна температура | 480 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 114 x 157 x 90 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Паяльна станція |
| Функції паяльника | включно з наконечником паяльника |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 963 ₴




